BOMONTİ SPORTS CLUB HAKKINDA

Artık işinize gitmeden önce, öğle arası veya iş çıkışı spor yapabileceğiniz; Fitness’tan kapalı havuzuna, squash’tan masaj’a dilediğiniz aktiviteyi seçerek keyifli saatler geçireceğiniz yepyeni bir mekan var. Hem de şehrin ortasında, Şişli Bomonti’de; Bomonti Park AVM’de  bulunan 2000m2 alan üzerine kurulmuş, elit bir spor merkezi Bomonti Sports Club. Kulübümüz hafta içi 07:00 23:00 hafta sonu 08:00 21:00 saatleri saatleri arası açıktır. Fitness Salonu Son teknoloji kardiovaskular aletler, kalp atışınızı izleyebileceğiniz bilgisayar kontrollü koşu bantları, step makineleri, eliptik ve kondisyon bisikletleri, vücut ve kas geliştirmeye yönelik makineler ve serbest ağırlık aletlerinin bulunduğu fitness salonunda uzman eğitmenler tarafından verilen bireysel programlar ile formunuzu koruyup ideal ölçülere sahip olabilirsiniz.

 

NEDEN BOMONTİ SPORTS CLUB

Bomonti Sports Club, yılların verdiği tecrübe ile fitness sektöründeki gelişmeleri yakından takip eder ve profillere göre ayrılmış olan üyelerimizin istekleri doğrultusunda uygular. Düzenli ve sürekli olarak motivasyon eğitimine tabi tutulan profesyonel ekibimizle, üye memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Sporu yaşamın olmazsa olmazı haline getirmiş, spora ve sağlığına vakit ayıran veya ayırmayı hedefleyen bireylerin, aileleri ile de huzur dolu, son derece hijyenik bir sosyal ortamda formda kalabilecekleri, sağlık, spor ve bir yaşam merkezi olabilmek.

 

ÜYE MEMNUNİYETİ

Üyeleri sağlıklı yaşam tarzına motive edecek aktivitelere yer vererek, kulüp bünyesinde düzenlenmesi planlanan sportif aktivite ve gezilerle üyelerimize, birbirlerini tanıma fırsatı sunmak ve bu sayede keyifli bir sosyal çevre oluşturmak en önemli hedefimizdir.

About